Alexander Back (Aba)

Alexander Back (Aba)

Inuiaqatigiilerineq

Anette  Bojsen (ABO)

Anette Bojsen (ABO)

ENGELSK og SAMFUNDSFAG

Tillidsrepræsentanti Inuaiqatigiilerinermi faggruppeformandi

Arnannguaq Victoria Christiansen (AC)

Arnannguaq Victoria Christiansen (AC)

Tuluttut & oqaluttuarisaaneq kulturfagilu

Atuartunik siunnersuisartoq

Aviaja Larsen (aLA)

Aviaja Larsen (aLA)

Kalaallisut equumiitsuliornerlu

AVIAJA MARSILIE NEUMANN SINKBÆK (ASI

AVIAJA MARSILIE NEUMANN SINKBÆK (ASI

Tuluttoortitsisoq

Bianca Larsen (BSL)

Bianca Larsen (BSL)

Isiginnaartitsineq tuluttoortitsisorlu

Lærerrådsformandi

Dennis Døngart /DED)

Dennis Døngart /DED)

Inuiaqatigiilerineq kulturfagilu

Dorthe Korneliussen (DKO)

Dorthe Korneliussen (DKO)

Tuluttut, kalaallisut & studiemetodik

Gerda H. Pedersen (GEH)

Gerda H. Pedersen (GEH)

Tuluttut & oqaluttuarisaaneq

Gitte Hertling (GH)

Gitte Hertling (GH)

Kalaallisut

Grethe L. R. Christiansen (GCH)

Grethe L. R. Christiansen (GCH)

Kalaallisut

Hanne Larsen (HL)

Hanne Larsen (HL)

Kursusertunik aqutsisoq Supervisorilu

Qallunaatoortitsisoq

Hanne Sørensen (HS)

Hanne Sørensen (HS)

Kalaallisut Kulturfagi Mediefagilu

Mediefag-mi kulturfagmilu faggruppeformandi

Helle Christoffersen (HEC)

Helle Christoffersen (HEC)

Tuluttut & Spanskisullu

Ivaana Holm (IHO)

Ivaana Holm (IHO)

Oqaluttuarisaaneq kulturfagilu

Jalinder Kaur (JKA)

Jalinder Kaur (JKA)

Biologi Fysikkilu

TR-suppleanti Faggruppeformandi biologi-mi studiemetodik-milu

Jan Bæk (JB)

Jan Bæk (JB)

Qallunaatut Psykologilu

Jakob Kastrup Andersen

Jakob Kastrup Andersen

Qallunaatut Oqaluttuarisaanerlu

Jeanette Højrup Søholm (Jsø)

Jeanette Højrup Søholm (Jsø)

Biologi Kemilu

Jens Thostrup (Jet)

Jens Thostrup (Jet)

Matematikki

Joakim Kirketerp-Møller

Joakim Kirketerp-Møller

Eqaarsaartitsisoq science biologilu

Karen Rasøe (Kra)

Karen Rasøe (Kra)

Kalaallisut Kulturfagilu

Kasper Haulund (kH)

Kasper Haulund (kH)

Danskisut

IT-leriosq

Klaus Engelbrechtsen (KE)

Klaus Engelbrechtsen (KE)

Oqaluttuarisaaneq & upperisalerineq

Ilinniartitaanermut aqutsisoq

KATHRINE HAGBARTH (KAH)

KATHRINE HAGBARTH (KAH)

INUIAQATIGIILERINEQ Phykologi KULTURFAGILU

LASSE VAHLGREN (LVA)

LASSE VAHLGREN (LVA)

MATEMATIKKI

Laura Balslev (LBA)

Laura Balslev (LBA)

Biologi aamma kemi

LINE MEILVANG (LME) (LTL)

LINE MEILVANG (LME) (LTL)

QALLUNAATUT MEDIEFAGILU

Lise Trier Lambertsen (LTL)

Lise Trier Lambertsen (LTL)

Fysik & matematik

Liv Mejer (lml)

Liv Mejer (lml)

Science aamma kalaallisut

Marie-Lise Holm (mlh)

Marie-Lise Holm (mlh)

Kalaallisut

Mia Dalgaard Jensen (mid)

Mia Dalgaard Jensen (mid)

Kemi

Niels Pedersen (nip)

Niels Pedersen (nip)

timersorneq nipilersornerlu

Nils Ravn (Nir)

Nils Ravn (Nir)

Matematikki

Nina Gjørup (NG)

Nina Gjørup (NG)

Matematikki

Skemalerisoq

Nina R. Steenholdt (NS)

Nina R. Steenholdt (NS)

Matematikki

Nina Høgstad Thomsen (Nit)

Nina Høgstad Thomsen (Nit)

Qallunaatut eqqumiitsuliornerlu

Qallunaatuumi eqqumiitsuliornermilu faggruppeformandi

Niviaq Holm

Niviaq Holm

Kalaallisut & studiemetodik

Oliver Urup (Our)

Oliver Urup (Our)

Eqaarsaartitsisoq inuiaqatigiilerinerlu

Rene Staustrup (Rst)

Rene Staustrup (Rst)

Danskisut filosofilu

René Hansen (RSH)

René Hansen (RSH)

Danskisut & tuluttullu

Sikkorsoq Olsen (Sio)

Sikkorsoq Olsen (Sio)

Kalaallisoortitsisoq

Steen Højrup

Steen Højrup

Matematikki

Steffan Gabelgaard Hansen (Sgh)

Steffan Gabelgaard Hansen (Sgh)

Danskisut & tuluttullu

Simon Høegh Jensen (SHJ)

Simon Høegh Jensen (SHJ)

Oqaluttuarisaaneq & nipilersorneq

Tina Chemnitz (Tch)

Tina Chemnitz (Tch)

Kalaallisoortitsisoq

Thomas Kragh (Tok)

Thomas Kragh (Tok)

Qallunaatut Oqaluttuarisaanerlu

Thyge Sall (Tsa)

Thyge Sall (Tsa)

Eqaarsaartitsisoq

Trine Guld (TG)

Trine Guld (TG)

Fysikki & matematikkilu

Trine Larsen (TLA)

Trine Larsen (TLA)

Tuluttut Inuiaqatigiilerinerlu